Renk seçin:


+90 532 226 14 96

Sosyal Medyada Biz}

Veri Kurtarma Adana

Veri Kurtarma Adana

Adana Veri Kurtarma isteğiniz dışında yaşadığınız veri kayıplarında, verilerin kurtarılmasında büyük bir rol üstleniyor.  Veri kurtarmada başarı  Siz degerli müşterilerimizin bilinçsiz bir şekilde duruma müdahale etmemesi gerekiyor.

İnternet üzerinden elde edilen kulaktan dolma  bilgiler ile veri kurtarma işlemi yapılmaya çalışıldığı zaman veriler daha çok zarar görebiliyor.  Ayrıca işlemin uygulandığı aygıtlarda da kalıcı hasar meydana gelebiliyor.

Yaşadığınız veri kaybı ne olursa olsun veri kurtarma için profesyonel bir hizmete ihtiyaç duyuyorsanız  çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. Türkiye’nin uluslararası standartlarda kurtarma merkezi olan Veri Kurtarma Adana olarak sizlere başarı oranları yüksek çözümler sunmaktayız.

Adana’daki müşterilerimiz de Türkiye’nin her yerindeki müşterilerimiz gibi Adana Veri Kurtarma ‘nın ücretsiz analiz hizmetinden yararlanarak en uygun ve güvenli veri kurtarma hizmetinden faydalanabilirler.

Hangi Durumlarda Veri Kurtarma İşlemi Yapılabilir?

Yeni teknolojiler ile donatılmış olan özel laboratuvarlarımızda eğitimli personellerimiz ile birlikte sizlere pek çok farklı durumda veri kurtarma hizmeti sunmaktayız.

  • Herhangi bir sebeple erişim sağlanamayan tüm HDD, SSD vb. disklerden.
  • Arızalı diskler ve diğer tüm depolama birimleri
  • Sunucu  yer alan disklerin veya diskin çeşitli Sorunlardan  dolayı RAID yapısını bozulması
  • Formatlanmış olan HardDisk ler
  •  virüs sonucunda silinmiş olan veriler
  • Hasarlı ve bozuk veri tabanları (Logo Mikro Vega )

 

03 Eylül 2019
84 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN